В рамках підготовки до відзначення 164-х роковин народження Івана Франка сьогодні в райдержадміністрації відбулася робоча нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад. У нараді взяли участь керівник апарату райдержадміністрації Степан Кулиняк, заступник голови районної ради Володимир Стецівка, директор Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Богдан Лазорак, керівники районного та міського відділів культури Надія Козар та Олег Яводчак, директор районного народного дому Іван Сех.
Учасники наради інформували про урочистості, які відбудуться 27-30 серпня у м.Дрогобич та в заповіднику “Нагуєвичі”. Це, насамперед, покладання квітів до пам’ятників Іванові Франку в Дрогобичі та Нагуєвичах, V урочиста церемонія вручення Міжнародної премії імені Івана Франка, Всеукраїнська наукова конференція просто неба, театралізована екскурсія, презентації видань тощо. У зв’язку з карантином організатори заходів відмовилися від гучних, велелюдних святкових дійств та концертів. Зазначалося, що всі заходи проводитимуться відповідно до протиепідемічних вимог.
Найближчим часом буде оприлюднена докладна програма відзначення Франкових уродин на Дрогобиччині.













