Триває уточнення святкової програми, приуроченої до 160-х роковин народження Івана Франка. Такий тривалий процес зумовлений великою кількістю різнопланових і знакових подій, які відбудуться на Дрогобиччині 26-28 серпня. Про це йшлося на засіданні Оргкомітету з підготовки до відзначення 160-річчя від дня народження Івана Франка, який відбувся сьогодні в райдержадміністрації. Засідання провів заступник голови райдержадміністрації, заступник голови Оргкомітету Іван Мізерник.
Про проведені підготовчі роботи і про те, що ще належить зробити, Оргкомітет інформували начальники відділів культури району та міста Надія Козар і Олег Яводчак, ректор ДДПУ ім. Івана Франка, професор Надія Скотна, директор Державного історико-культурного заповідника “Нагуєвичі” Ореста Резекулова. Свої пропозиції щодо належного вшанування Франкового ювілею, пам'ять про яке має залишитися в історії, говорили професор Михайло Шалата, голова товариства “Просвіта” Микола Садоха, голова товариства “Бойківщина” Любомир Сікора, інші учасники засідання. Зокрема, йшлося про видання друкованої продукції, пам'ятних значків, погашення ювілейної поштової марки, проведення художнього пленеру тощо. Заступник голови районної ради Володимир Стецівка повідомив, що скульптор Іван Самотос (на жаль, нині покійний) виготовив пам'ятник Франкові та подарував його Дрогобиччині. На даний час триває вибір гідного місця для встановлення скульптури на території району. Приймаються також пропозиції від небайдужих громадян.
На засіданні Оргкомітету обговорювали й організаційні питання. Про підготовку Нагуєвич до ювілею видатного краянина говорили сільський голова Оксана Вовків, о.Андрій Безушко.
В обговоренні плану святкових заходів взяли участь заступник міського голови Олег Дукас, депутат районної ради Андрій Нечипір, інші присутні.
Вирішено, що одне з чергових засідань Оргкомітету відбудеться в Нагуєвичах.













