«Шевченкове життя – це повість про те, що таке мистецтво, побут, турбота про жінку-матір… Кожен його вірш – це радість і біль поета, мрії про тихе й мирне життя на рідній землі», - такими словами в Народному домі с.Вороблевичі розпочали ведучі Олег Мацьків і Мар'яна Верун вечір-пам'яті, приурочений 153-ій річниці перепоховання Тараса Шевченка.
Захід підготували та провели бібліотекарі бібліотеки-філії с. Вороблевичі Ганна Гошко та Леся Герій.
Розповідь про Тараса Шевченка перепліталася із його віршами та піснями, які звучали у виконанні Назара Жиплінського, Олега Андрійовського, Ольги Паращак, Сніжани Кравців та інших виконавців.
Відкрити для присутніх багатогранну постать Тараса Шевченка допоміг керівник відділу культури й туризму Осип Марущак. Він зосередив увагу на постаті Пророка, яка мала великий вплив на долю нашого народу. Геніальний поет цілком справедливо посідає перше місце серед великих українців, був і залишається духовним батьком нашого народу, адже все своє життя присвятив боротьбі за його визволення від соціального й національного поневолення.
У святі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук, сільський голова Михайло Герій.













