» Культура » Вороблевичани вклонилися пам'яті Великого Кобзаря

Вороблевичани вклонилися пам'яті Великого Кобзаря

Автор: admin2 от 30-05-2014, 14:02
 (голосів: 0)

Вороблевичани вклонилися пам'яті Великого Кобзаря«Шевченкове життя – це повість про те, що таке мистецтво, побут, турбота про жінку-матір… Кожен його вірш – це радість і біль поета, мрії про тихе й мирне життя на рідній землі», - такими словами в Народному домі с.Вороблевичі розпочали ведучі Олег Мацьків і Мар'яна Верун вечір-пам'яті, приурочений 153-ій річниці перепоховання Тараса Шевченка.

Захід підготували та провели бібліотекарі бібліотеки-філії с. Вороблевичі Ганна Гошко та Леся Герій.

Розповідь про Тараса Шевченка перепліталася із його віршами та піснями, які звучали у виконанні Назара Жиплінського, Олега Андрійовського, Ольги Паращак, Сніжани Кравців та інших виконавців.

Відкрити для присутніх багатогранну постать Тараса Шевченка допоміг керівник відділу культури й туризму Осип Марущак. Він зосередив увагу на постаті Пророка, яка мала великий вплив на долю нашого народу. Геніальний поет цілком справедливо посідає перше місце серед великих українців, був і залишається духовним батьком нашого народу, адже все своє життя присвятив боротьбі за його визволення від соціального й національного поневолення.

У святі взяли участь заступник голови райдержадміністрації Галина Гайдук, сільський голова Михайло Герій.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua