» Культура » Струна порвалась…

Струна порвалась…

Автор: admin2 от 25-07-2014, 08:11
 (голосів: 0)

Струна порвалась… Струна порвалась…

В ній був чистий звук.

На інших нотах виростуть жоржини.

За чорним – біле, а за білим – сум,

По кольору, в якім той звук загинув.

На 56-му році передчасно пішов із життя Олег Шептицький - доброзичлива, виважена, чуйна, обдарована людина, висококваліфікований музикант, методист Дрогобицького районного народного дому.

Смерть, як і народження, це дар Божий. Це не наше, не людське, це Боже право. Є Альфа і Омега – Початок і Кінець. Людина один раз народжується і один раз умирає, і тут нічого не вдієш. Сталося, як сталося - Олег виконав свою місію на землі.

Доки людина жива, спілкуєшся з нею так, ніби попереду - вічність, і тільки після її смерті починаємо згадувати, цінувати, аналізувати , що, можливо, не зуміли настояти на уважнішому ставленні до свого здоров’я.

Олег Шептицький народився в репресованій сім’ї на далекому Уралі.

І хоч дитинство і юність пройшли в чужому краї, проте дух українства малий Олег увібрав з материнським молоком, бо від часу приїзду на рідну землю і до останнього подиху він був справжнім українським патріотом.

Прекрасний музикант, який не тільки професійно володів музичним інструментом, але і робив аранжування творів.

Народний музичний гурт «Галич», створений Олегом Шептицьким , працює вже понад двадцять років і є візитною карткою Львівщини. Це високопрофесійний колектив, якому аплодували не лише в Україні, а і за кордоном.

Чуйний, турботливий батько і дідусь, завжди веселий, розважливий, невразливий, оптимістично налаштований навіть у важких ситуаціях життя.

Він умів з усіма порозумітися, знайти добре слово, розділити смуток і розрадити музикою.

Колеги любили його за добре і чуйне серце, за той позитив і енергію, яку черпали у нього кожного дня.

Музична Дрогобиччина понесла непоправну втрату. Всім, хто знав блаженної пам'яті Олега Шептицького, його дуже не вистачатиме…

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua