30 вересня з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек Дрогобицька районна бібліотека для дітей спільно з Меденицькою селищною бібліотекою та бібліотекою Меденицької СЗШ І-ІІІ ст. за участю учнів 3-б класу( класний керівник О. Зварич), 5-а класу( класний керівник І.Комар) та 10-го класу (класний керівник О. Паньків) провели флеш-моб, який пройшов під девізом "Читай! Формат не має значення". Присутні читали твори Тараса Шевченка: "Садок вишневий коло хати", "Розрита могила", "І мертвим...І живим...І ненародженим..."













