«Гордись, Україно, своїми синами» - під таким гаслом пройшов у школі тиждень, присвячений Дню захисника Вітчизни. Розпочався він урочистою лінійкою. 13 жовтня 2017 р. пройшла посвята у Соколята учнів 5 класу (класний керівник Юлія Нечипор, педагог-організатор Леся Дречевич). До святкувань долучилися учні 2 класу, де пройшла виховна година «Ми твоє майбутнє, Україно!» (класовод Леся Іванишин). Також була оформлена виставка живописних композицій на патріотичну тематику (учитель образотворчого мистецтва, керівник гуртка Іванна Петруняк). Гостем тижня був учасник АТО Боб’як Сергій Степанович.













