Бій під Крутами - одночасно трагічна та героїчна сторінка в історії українського народу. 29 січня в Україні вшановують пам'ять Героїв Крут. З цієї нагоди в бібліотеці-філії села Вороблевичівідбувся тематичний захід «Понад Крутами вічність у сурми сурмить».
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Героїв Крут та усіх героїв, які у різні часи загинули і зараз гинуть у боротьбі за волю та незалежність України.
Ведучі розповіли учасникам заходу про героїчні й трагічні події, які відбулися у січні 1918 року на залізничній станції Крути. Пісні та вірші на патріотичну тематику прозвучали у виконанні Мар'яни Кубів , Марічки Кубів, Регіни Бедник, Оленки Горуцької, Юлії Іванішин.
Вшанувати пам'ять про полеглих героїв Крут прийшли працівники сільської ради разом з головою Михайлом Герієм, учителі та учні Вороблевицької школи.













