» Культура » Хорові колективи району брали участь в обласному конкурсі пам'яті Михайла Вербицького

Автор: admin2 от 16-03-2015, 15:19

Хорові колективи району брали участь в обласному конкурсі пам'яті Михайла Вербицького15 березня в м.Самборі відбувся перший тур обласного огляду-конкурсу хорових колективів, присвячений 200-річчю від дня народження українського композитора, автора національного Гімну України «Ще не вмерла Україна» Михайла Вербицького. У конкурсі брали участь хорові колективи Самбірського, Старосамбірського, Турківського, Мостиського, Городоцького районів. Дрогобицький район представляли народна жіноча хорова капела «Лілея» (керівник Галина Коваль) та народна хорова капела вчителів району «Каменяр» (керівник Наталія Самокішин). Колективи на належному рівні продемонстрували свою виконавчу майстерність і показали високий мистецький рівень.

Огляд - конкурс оцінювали журі у складі працівників Львівського ОЦНТ і ВКіТ Романа Берези, Ольги Дуляби, Ігора Даньковського.