Днями в бібліотеці-філії селища Меденичі до 200-річчя від дня народження М. Вербицького і 150-річчя першого виконання Гімну України «Ще не вмерла Україна» було проведено інформаційну годину «А гімн Є! Наш історичний, національний». Активну участь у заході взяли юні читачі - старшокласники Меденицької СЗШ І-ІІІ ст..
У бібліотеці також організована книжкова експозиція «Творець українського Гімну».













