» Культура » У районі продовжують вшановувати роковини Михайла Вербицького

У районі продовжують вшановувати роковини Михайла Вербицького

Автор: admin2 от 17-03-2015, 13:31
 (голосів: 0)

У районі продовжують вшановувати роковини Михайла ВербицькогоДнями в бібліотеці-філії селища Меденичі до 200-річчя від дня народження М. Вербицького і 150-річчя першого виконання Гімну України «Ще не вмерла Україна» було проведено інформаційну годину «А гімн Є! Наш історичний, національний». Активну участь у заході взяли юні читачі - старшокласники Меденицької СЗШ І-ІІІ ст..

У бібліотеці також організована книжкова експозиція «Творець українського Гімну».

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua