В середу, 4 березня в приміщенні районного Народного дому відбудеться урочиста академія, приурочена до 200-річчя від дня народження Михайла Вербицького та 150-ої річниці першого публічного виконання національного гімну «Ще не вмерла Україна». Початок об 11.00 год..