Борітеся – поборете. Вам Бог помагає!.. Під такою назвою в с.Нове Село відбулося віче 15 березня 2015 року. Громада села зібралася біля пам’ятного знаку Тарасові Шевченку, щоб вшанувати славних синів неньки-України Тараса Шевченка, Михайла Вербицького, героїв Небесної Сотні та відважних воїнів, які воюють на сході нашої держави, захищаючи її від агресора. Молитву пам’яті відслужив парох церкви – отець Василь Сенечин.
Історія життя Шевченка - це повість про те, якою сильною і непереможною може бути людина, що виростає з народу, живе з ним, вірно йому служить. Сильним і непереможним є народ, який має таких синів, як Т.Шевченко, М.Вербицький та новітні герої нашого часу. Ці рядки стали основною темою реферату, з яким виступила бібліотекар бібліотеки-філії с.Нове Село Оксана Радецька. Поетичні рядки звучали у виконанні Вероніки Плоскої, Роксолани Лехуш, Вікторії Богун, Мирона Вінцковського. Завершилося дійство Гімном України, який виконав церковний хор разом з учасниками віча — депутатами, працівниками Болехівської сільської ради, вчителями та учнями Болехівської школи, громадою села.













