» Культура » Вечір пам’яті Небесної Сотні в селі Літиня

Вечір пам’яті Небесної Сотні в селі Літиня

Автор: admin1 от 24-02-2015, 09:32
 (голосів: 0)

 Вечір пам’яті Небесної Сотні в селі Літиня20 лютого в селі Літиня відбулося вшанування пам’яті героїв Небесної Сотні та відзначення Міжнародного дня рідної мови. Багатолюдна громада села зібралася біля пам’ятника Т.Шевченка та пам’ятного знаку героям Майдану, де отець Володимир Горін відслужив панахиду за загиблими. Згодом в народному домі відбувся вечір-реквієм за загиблими на революції гідності та героя-односельчанина Петра Яцківа.
 Учасники вечора мали змогу подивитися документальні кадри тих трагічних подій, які стали доленосними в історії країни і відкрили нову сторінку незалежності. України написану кров’ю. Новітні герої України віддали своє життя за рідну землю, рідну мову. 
Поетичні рядки про героїв Небесної Сотні, про рідну мову звучали з уст учасників заходу, а саме: Ольги Горін, Василя Куціва, Миколи і Анни Пігут, Ольги Ткач, Світлани Рубаш, Анни Марцинишин, Михайла Рубаш. На вечорі були присутні сільський голова Іван Пурій, методист районного народного дому Іван Сех, вчителі та учні школи, громада села.
На завершення заходу всі присутні помолились за мир і спокою в країні.
Ти не загинеш Україно!
І мова прадідна твоя,
Що кожне слово в їй перлина,
Не вмре повік…

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua