22 травня у Дрогобицькій центральній районній бібліотеці відбулася зустріч з учасниками спортивно-виховного клубу «Самсон». Клуб у своїй діяльності займається не лише спортом, а й духовно-патріотичним вихованням, профілактикою злочинності та шкідливих звичок серед молоді.
Завідувач відділу обслуговування Любов Бульбах провела екскурсію бібліотекою, ознайомила з правилами користування бібліотечним фондом, розповіла про роботу Інтернет-центру, дала відповіді на ряд запитань.
Тренер Олександр Коропець подякував за цікаву мандрівку бібліотекою і запевнив , що члени клубу стануть активними користувачами бібліотеки.













