6 грудня у Народних домах смт Підбуж та с.Модричі відбулися майстер – класи зі створення малюнків за допомогою методу монотипії. Монотипія – це різновид графіки, виконаний шляхом малювання на гладкій поверхні, яка не поглинає фарби. Поверхня історично складається з мідної пластини для гравюри, але в сучасних умовах може використовуватись також цинк, скло, органічне скло тощо. Після нанесення малюнка він переноситься на лист паперу шляхом притискання.
Майстер – клас провів молодий львівський іконописець та графік, випускник іконописної школи «Радруж» при Українському католицькому університеті Андрій Майовець.У занятті взяли участь діти різних вікових категорій. Вони уважно слухали майстра, спостерігали, як реалізовувати творчий задум та намагалися втілити в малюнках на склі свої дивовижні фантазії.













