13 грудня о 16 годині в агрооселі «СМС», що в с. Старе Село відбудеться відкриття виставки вишитих робіт Надії Гриник-Марцелі. Пані Надія, уродженка села Лішні вже багато років проживає в Польщі, де в її будинку є окрема кімната, оформлена в українському національному стилі.
За 50 років творчої діяльності вона створила тисячі прекрасних вишивок, гобеленів, костюмів, її творчість побачили мешканці Німеччини, Польщі, Чехії, а тепер і дрогобичани мають можливість познайомитись з прекрасним світом вишивки Надії Гриник-Марцелі під гарну музику гурту «Галич».













