В неділю, 13 грудня, в с. Старе Село відбулося відкриття виставки вишитих робіт Надії Гриник-Марцелі, яка вже багато років проживає в Польщі, хоч і народилася в селі Лішня.
Відкрила виставку головний спеціаліст відділу туризму Надія Козар, яка і стала її ініціатором. Про свій творчий шлях розповіла винуватиця цієї події – Надія Гриник-Марцеля, а розповісти було про що, адже за 50 років мистецької діяльності її доробок становить понад тисячу прекрасних вишивок, гобеленів, скатертин, костюмів, а її роботи побували в Німеччини, Чехії, Польщі а тепер і в Україні. Місткиня дуже відчуває духовну підтримку з України, а моральну – від свого чоловіка Генріха, який завжди допомагає їй, надихає на нові звершення, підтримує фінансово та супроводжує її в різноманітних виставкових поїздках. Не оминув він
можливості приїхати і на Дрогобиччину, адже народився в Унятичах, і з радістю згадував про свої дитячі роки та гіркотою – про виселення в Сибір, труднощі та поневіряння, потім зустріч з своєю майбутньою дружиною Надією та переїзд в Польщу, а на завершення прочитав поезію Тараса Шевченка.
Також зі словами вдячності за прекрасну виставку виступили керівник апарату райдержадміністрації Степан Рудницький, односельці пані Марії, її подруги років юності та побажали їй здоров’я, миру, любові та творчих здобутків, приносити людям радість своїми новими роботами.
Під прекрасну музику гурту «Галич» відвідувачі виставки мали можливість ознайомитися з вишитими роботами та поділитися враженнями від побаченого.













