» Культура » Фестиваль "Колядує Франкове Підгір'я" завершився гала-концертом

Фестиваль "Колядує Франкове Підгір'я" завершився гала-концертом

Автор: admin2 от 25-01-2016, 14:14
 (голосів: 0)

Фестиваль "Колядує Франкове Підгір'я" завершився гала-концертомТрадиційно наприкінці січня кожного року на Дрогобиччині відбувається дійство зимового фольклору «Колядує Франкове Підгір’я». Ось і цього року в Народному домі с.Болехівці відбувся заключний гала-концерт переможців зимового фольклору «Колядує Франкове підгір’я». У концерті взяли участь колективи народних домів сіл Болехівці, Грушів Красне, Доброгостів, Ріпчиці, Уріж, Сторона, Унятичі, Мокряни, Рихтичі, Новий Кропивник, Брониця, які були відібрані підчас кущових оглядів-конкурсів. За чудові виступи мистецьким колективам подякували народний депутат України Богдан Матківський, депутат обласної ради Михайло Задорожний, заступник голови районної ради Володимир Стецівка. Гала-концерт пройшов у щирій святковій атмосфері Різдвяної коляди.

Цього ж дня колектив Народного дому селища Підбуж гідно представив Дрогобиччину на обласному огляді-конкурсі зимового фольклору , що відбувся у м.Трускавець.

Фестиваль "Колядує Франкове Підгір'я" завершився гала-концертом

Фестиваль "Колядує Франкове Підгір'я" завершився гала-концертом

Фестиваль "Колядує Франкове Підгір'я" завершився гала-концертом

Фестиваль "Колядує Франкове Підгір'я" завершився гала-концертом


Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua