Традиційно наприкінці січня кожного року на Дрогобиччині відбувається дійство зимового фольклору «Колядує Франкове Підгір’я». Ось і цього року в Народному домі с.Болехівці відбувся заключний гала-концерт переможців зимового фольклору «Колядує Франкове підгір’я». У концерті взяли участь колективи народних домів сіл Болехівці, Грушів Красне, Доброгостів, Ріпчиці, Уріж, Сторона, Унятичі, Мокряни, Рихтичі, Новий Кропивник, Брониця, які були відібрані підчас кущових оглядів-конкурсів. За чудові виступи мистецьким колективам подякували народний депутат України Богдан Матківський, депутат обласної ради Михайло Задорожний, заступник голови районної ради Володимир Стецівка. Гала-концерт пройшов у щирій святковій атмосфері Різдвяної коляди.
Цього ж дня колектив Народного дому селища Підбуж гідно представив Дрогобиччину на обласному огляді-конкурсі зимового фольклору , що відбувся у м.Трускавець.













