Традиційно на початку березня світова спільнота вшановує великого Кобзаря. Літературно-мистецьке свято з нагоди 202-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка та 155-річниці з дня смерті поета відбулося в народному домі с.Літиня . Захід підготували і провели директор Народного дому Федір Пігут та бібліотекар бібліотеки-філії Ольга Пігут. Розпочалося дійство поминальною молитвою та запаленням свічі пам'яті. Глядачі були приємно вражені інсценізаціями уривків за творами Т.Шевченка у виконанні Миколи Стецули, Зоряни Сури, Ірини Лепкої, Степана Лавріва, Христенко Христини, Світлани Рубаш, Назара Яцків, Анни Пігут.
Особливої уваги заслуговує Іван Мазур, який майстерно впорався з роллю Т.Шевченка. Своїм співом зачаровували Василь Котів та дует з с.Городківки у складі Анни Савин та Анни Кльоц. Вдячні глядачі своїми оплесками довго не відпускали аматорів із сцени. За прекрасно проведений захід всім присутнім подякував сільський голова Іван Пурій.













