» Культура » До 145-ліття "володаря дум селянських" Василя Стефаника

До 145-ліття "володаря дум селянських" Василя Стефаника

Автор: admin2 от 19-05-2016, 17:19

До 145-ліття "володаря дум селянських" Василя Стефаника19 травня у Дрогобицькій центральній районній бібліотеці відбулося засідання літературної вітальні, приурочене 145 річниці від дня народження письменника, майстра психологічної новели Василя Стефаника. Творчість Василя Стефаника - одне з найвищих досягнень української літератури кінця XIX – поч. XX століття. Володарем дум селянських називали Василя Стефаника за глибоке знання селянської душі і правди життя, яке водночас є стражданням і радістю, має завжди сенс, пізнання якого допомагає людині стати сильнішою. Василь Стефаник став серцем народу.

Завідувач відділу обслуговування ЦРБ Любов Бульбах, бібліотекарі Наталія Ничик, Галина Бейба та Леся Прокопів здійснили цікаву подорож сторінками життєвого та творчого шляху письменника Василя Стефаника. Учасники заходу мали можливість ознайомитись з переглядом літератури біля книжкової виставки «Великий страдник». Із словами вдячності до присутніх звернувся Осип Марущак, який донедавна очолював відділ культури і туризму РДА.

До 145-ліття "володаря дум селянських" Василя Стефаника