Щорічно, 24 травня, в усіх слов'янських країнах відзначається День слов'янської писемності і культури на знак подяки і шани двох братів — Кирила і Мефодія, творців слов'янської писемності.
В бібліотеці-філії с.Ролів в цей день відбулася літературна година “Споконвіку було слово...”, ведучими якої були Ольга Добромільська та Василина Кіт. Бібліотекар Дарія Василик розповіла присутнім про становлення слов'янської писемності, історію виникнення кирилиці і глаголиці.
З поетичними рядками про мову виступили Оля Остапенко, Мар'ян Климчук. Доповнювалось слово піснею у виконанні Василини Кіт, Ольги Добромільської, Михайла Маковецького та Романа Іваника.
На заході були присутні учні школи, вчителі, жителі села.













