» Культура » Мистецькі колективи району виступили на Яворівському полігоні

Мистецькі колективи району виступили на Яворівському полігоні

Автор: admin2 от 29-06-2016, 12:50

Мистецькі колективи району виступили на Яворівському полігоніЦієї неділі, 26 червня мистецькі аматорські колективи Дрогобицького району виступили з концертними програмами перед військовослужбовцями строкової та контрактної служби, мобілізованими, які проходять військову службу та перепідготовку у 184 військовому Навчальному центрі Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного.

Концерти проходили під відкритим небом у двох військових містечках, які знаходяться на території Яворівського полігону. Вони стали творчим дарунком для тих, хто готується стати на захист рідної землі. Учасники народних аматорських колективів району, окремі виконавці співали патріотичні пісні, авторські твори, звучала інструментальна музика, яка створювала у присутніх відпочинковий настрій. Свою майстерність воїнам дарували народний вокально-музичний гурт «Марічка» Дрогобицького районного Народного дому (художній керівник О.Лиса), народний музичний гурт «Галич» Дрогобицького районного Народного дому (художній керівник Т.Земко), вокально-інструментальний ансамбль «Кришталевий зорепад» Народного дому с.Опарі (художній керівник М.Гнатків), вокальний ансамбль»Вишиванка» Народного дому с.Старе Село (художній керівник Р.Хлонь), Ірина Стадник із смт.Меденичі, Христина Медвідь із с.Опарі.

Яскравим завершенням концерту став виступ вокального дуету у складі Андрія Нечипора та Володимира Юрчака (художні керівники Народних домів сіл Волоща та Дережичі). Після їхнього майстерного виконання пісень «Я люблю Україну свою», «Щастя, добра і любові» довго на військовому плацу не стихали бурхливі оплески.

Треба було бачити, як світилися очі військових, як реагували вони на кожну пісню, якими зосередженими і мужніми ставали їхні обличчя, адже пісня теж може бути зброєю.

Завершився концерт побажаннями військовослужбовцям мирного неба, спокою в Україні, здоров’я, відваги, Господнього оберегу, любові й добра.

Мистецькі колективи району виступили на Яворівському полігоні