В п’ятницю, 2 вересня, в селі Модричі поблизу санаторію «Нафтуся Прикарпаття» відбулося відкриття V етапу чемпіонату України з гірських автоперегонів. Змагання проводяться Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою Міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької райдержадміністрацій.
Участь в офіційному відкритті взяли голова Дрогобицької РДА Володимир Шутко, міський голова Дрогобича Тарас Кучма, головний суддя змагань, директор змагань Сергій Єженковактивіст та представник ГО “МААП” Василь Дзиндзюра. Вони побажали успішних заїздів, перемоги сильнішому та ще неодноразово брати участь в змаганнях на гостинній Дрогобицькій землі, зокрема в жовтні на авторалі «Rally Galicia».
Після молитви отець Ігор Цмоканич освятив спортсменів та автомобілі, що будуть брати участь в перегонах.
У цьогорічних перегонах беруть участь екіпажі з міст Львова, Дніпра та Києва, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Київської областей.
Сьогодні змагання пройдуть на новозбудованій трасі поблизу санаторію «Нафтуся Прикарпаття», а в суботу, 3 вересня, продовжаться на Східницькому перевалі та завершаться нагородженням переможців в смт. Східниця.













