Як вже повідомлялося, у період з 26 по 30 жовтня в місті Актобе, Казахстан, проходив чемпіонат світу з гирьового спорту серед дорослих та юніорів (двоборство, довгий цикл, естафета), на якому збірна команда України завоювала третє загальнокомандне місце, а наш земляк Андрій Лагуш у ваговій категорії +95 кілограмів став бронзовим призером як серед юніорів, так і серед дорослих.
Сьогодні в сесійній залі його привітали керівництво району – голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко та голова районної ради Михайло Сікора, депутати районної ради.
Попереду в Андрія будуть ще не одні важливі старти, тому побажаємо йому вдалих виступів, гідно захищати спортивну честь України, завоювати медалі найвищого ґатунку та примножувати спортивну славу Дрогобицького району.













