В Опарах, на території місцевої школи розпочалися роботи зі спорудження нового тренажерного майданчика, який буде встановлений тут за кошти обласної програми “Спортивний майданчик”. За дорученням голови райдержадміністрації Володимира Шутка хід підготовчих робіт вчора проінспектував головний спеціаліст з питань спорту РДА Олег Войтечко. Він повідомив, що на початку грудня повинне відбутися відкриття майданчика.













