» Фізкультура і спорт » Розпочалася першість району з міні-футболу

Розпочалася першість району з міні-футболу

Автор: admin1 от 31-01-2017, 10:35

Розпочалася першість району з міні-футболу28-29 січня на засніженому майданчику нафтового коледжу в місті Дрогобичі відбулися матчі першості Дрогобицького району з міні-футболу. Участь в змаганнях взяли десять команд з сіл району – дев’ять дорослих та одна юнацька, з села Рихтичі. Матчі в двох групах проходили в цікавій та напруженій боротьбі, свідченням чого є те, що в більшості зустрічей переможця не було виявлено, або матч завершувався з різницею в один м’яч. По дві кращих команди з груп вишли до чвертьфіналу.

Отже, в суботу, 4 лютого, зустрінуться пари: Підбуж – Лішня, Дережичі – Грушів, Нижні Гаї/Михайлевичі – Доброгостів, Рихтичі – Уріж. А в неділю відбудуться півфінальні зустрічі, матч за третє місце та фінал першості.

Розпочалася першість району з міні-футболу