4-5 лютого на спортивному майданчику нафтового коледжу в місті Дрогобичі відбулися чвертьфінальні, півфінальні та фінальні матчі першості Дрогобицького району з міні-футболу. Як вже повідомлялося, минулими вихідними в змаганнях стартували десять команд з сіл району, кращі з яких вийшли до чвертьфіналу. Отже, в суботу зустрічалися пари: Гаї/Михайлевичі – Доброгостів - 1:0, Дережичі – Грушів - 7:8 (по пенальті), Рихтичі – Уріж – 3:0, Підбуж – Лішня – 2:4. В неділю на мокрому снігу визначались переможці та призери першості. Так, збірна команда з Нижніх Гаїв перемогли футболістів з Лішні - 2:0, а досвідчена команда з Рихтич перемогла спортсменів з Грушова - 2:1. В матчі за третє місце, програючи по ходу зустрічі, перемогу на останніх хвилинах вирвали футболісти Лішні. Вони з рахунком 3:2 переграли своїх суперників з Грушова.
Фінал справді виявився напруженим, основний час, а це два тайми по двадцять хвилин не виявив переможця, тому довелося пробивати післяматчеві пенальті. І тут Фортуна посміхнулася молодій, амбіційній команді з Нижніх Гаїв та Михайлевич, яка з рахунком 5:4 перемогла минулорічного переможця першості Дрогобицького району з міні-футболу команду Рихтич.
Голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко вручаючи кубок чемпіонам, зауважив, що ви, об’єднавши свої зусилля стали переможцями, так і ми, лише разом можемо подолати будь-які перешкоди. Також кубки та медалі отримали призери змагань, були визначені кращий гравець турніру, кращий бомбардир, кращий воротар.
Привітали футболістів та побажали їм успіхів в наступних змаганнях та турнірах головний спеціаліст структурного підрозділу з питань спорту райдержадміністрації Олег Войтечко та голова федерації футболу Дрогобицького району Василь Кобільник.













