6 травня у місті Пустомити відбулися змагання з волейболу серед юнаків 2001 року народження і молодші у програмі спортивних ігор сільських школярів «Хто ти майбутній Олімпієць?», де взяли участь команди ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району, міст Пустомити, Сокаль та Яворів.
В напруженій боротьбі учні ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району посіли III місце.













