» Фізкультура і спорт » Волейболісти ДЮСШ «Явір» стали бронзовими призерами на змаганнях в Пустомитах

Волейболісти ДЮСШ «Явір» стали бронзовими призерами на змаганнях в Пустомитах

Автор: admin1 от 10-05-2017, 12:45
 (голосів: 0)

Волейболісти ДЮСШ «Явір» стали бронзовими призерами на змаганнях в Пустомитах

 

6 травня у місті Пустомити відбулися змагання з волейболу серед юнаків 2001 року народження і молодші у програмі спортивних ігор сільських школярів «Хто ти майбутній Олімпієць?», де взяли участь команди ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району, міст Пустомити, Сокаль та Яворів.

В напруженій боротьбі учні ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району посіли III місце.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua