11 березня вихованці ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району взяли участь у змаганнях з футзалу в м.Самбір.
Організатори, ЛОО ВФСТ «Колос» розподілили Львівщину на чотири зони. В зональних змаганнях, які проходять у містах Самбір, Дрогобич, Турка і Мостиська, юні спортсмени з Дрогобиччини брали участь у двох вікових групах: юнаків 2002-2003 та 2004-2005 року народження. Старша група (тренер-викладач Дмитро Піско) посіла ІІІ місце, молодша (тренер-викладач Микола Стецівка) поступилася господарям і зайняла ІІ місце.













