» Фізкультура і спорт » Розпочались юнацькі ігри сільських школярів «Хто ти, майбутній Олімпієць?»

Розпочались юнацькі ігри сільських школярів «Хто ти, майбутній Олімпієць?»

Автор: admin2 от 14-03-2017, 14:19
 (голосів: 0)

Розпочались юнацькі  ігри сільських школярів «Хто ти, майбутній Олімпієць?»  11 березня вихованці ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району взяли участь у змаганнях з футзалу в м.Самбір.

Організатори, ЛОО ВФСТ «Колос» розподілили Львівщину на чотири зони. В зональних змаганнях, які проходять у містах Самбір, Дрогобич, Турка і Мостиська, юні спортсмени з Дрогобиччини брали участь у двох вікових групах: юнаків 2002-2003 та 2004-2005 року народження. Старша група (тренер-викладач Дмитро Піско) посіла ІІІ місце, молодша (тренер-викладач Микола Стецівка) поступилася господарям і зайняла ІІ місце.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua