» Фізкультура і спорт » Державні службовці Львівщини змагатимуться у фіналі Спартакіади

Державні службовці Львівщини змагатимуться у фіналі Спартакіади

Автор: admin1 от 14-08-2017, 10:58
 (голосів: 0)

Державні службовці Львівщини змагатимуться у фіналі Спартакіади2 вересня, розпочнуться фінальні змагання Спартакіади Львівщини – 2017 серед команд державних службовців. Змагатимуться учасники у волейболі, настільному тенісі, шахах, шашках та футзалі. 
Змагання відбудуться на базі спортивного комплексу НУ «Львівська політехніка», за результатами яких сформують збірну команду державних службовців Львівщини, яка і представить область у ХІХ Всеукраїнській спартакіаді серед збірних команд державних службовців.
Організатори змагань: управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, міжрегіональне управління Нацдержслужби України у Львівській та Закарпатській областях, Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».
Нагадаємо, що в обласному фіналі змагатимуться переможці зональних змагань у Пустомитах, Старому Самборі, Миколаєві та Жовкві.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua