» Фізкультура і спорт » На обласній Спартакіаді держслужбовців Дрогобицький район був у трійці кращих

На обласній Спартакіаді держслужбовців Дрогобицький район був у трійці кращих

Автор: admin1 от 15-07-2014, 16:00

На обласній Спартакіаді держслужбовців Дрогобицький район був у трійці кращихВ суботу, 12 липня,  на кафедрі фізкультури НУ «Львівська Політехніка» відбулися змагання ІІ етапу VІІІ Спартакіади Львівщини серед команд державних службовців. Нагадаємо, що на першому етапі спортсмени Дрогобицької РДА стали переможцями у кількох видах змагань, тому отримали право взяти участь в обласному турнірі.

Організаторами цих змагань виступили управління молоді та спорту облдержадміністрації, обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», Львівська обласна організація профспілки працівників державних установ України та Львівський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Як повідомили організатори участь в них взяли понад 500 осіб. На церемонії відкриття учасники змагань хвилиною мовчання вшанували пам'ять воїнів з Львівщини, які напередодні загинули під Зеленопіллям. Боляче усвідомлювати, що в наш час, в ХХІ сторіччі, ведеться неоголошена війна з боку Росії і на ній гинуть кращі сини України, про це говорили начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Юрій Майборода та голова Львівської обласної організації профспілки працівників державних установ України Мирон Іванків.

Програма Спартакіади передбачала змагання з таких видів спорту, як волейбол, футзал, настільний теніс, шахи та шашки.

На обласній Спартакіаді держслужбовців Дрогобицький район був у трійці кращихВолейбольна команда Дрогобицького району у запеклій боротьбі зайняла призове третє місце, здолавши команду Львівської облдержадміністрації, пропустивши вперед сильні команди Державної фінансової інспекції у Львівській області (І місце) та Львівського обласного центру зайнятості. Необхідно зазначити, що молода волейбольна команда нашого району значно прогресувала за останній рік, тренуючись у вільний від роботи час (наголошуємо, саме у вільний час, як це масово роблять групи здоров’я на стадіонах та спортивних майданчиках Дрогобича у вихідні дні, на жаль, перекручуючи факти, на цьому спекулюють деякі місцеві засоби масової інформації).

Окрім цього призерами Спартакіади стали Лідія Антоник, яка завоювала «бронзу» в турнірі з настільного тенісу та керівник районної освіти Іван Стецко, який зайняв третє місце з шахів.

Отже, підсумком виступів наших держслужбовців є факт, що в усіх видах спорту, де брали участь, вони займали призові місця.

На обласній Спартакіаді держслужбовців Дрогобицький район був у трійці кращих