Учора в Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст., яка є школою олімпійської освіти в районі, відбулося відкриття Олімпійського тижня.
Школярі урочисто внесли Олімпійський прапор. Учнівські команди, які зібралися на майданчику школи кожна — зі своїм гаслом, привітала директор школи Галина Андрійчик.
У святковому заході взяли участь головний спеціаліст з питань молоді райдержадміністрації Віталій Ковалишин та методист відділу освіти Ігор Михаць.
В рамках Олімпійського тижня відбулися різноманітні спортивні змагання та конкурси між дитячими командами.













