» Фізкультура і спорт » У районі розпочався Олімпійський тиждень

У районі розпочався Олімпійський тиждень

Автор: admin2 от 13-09-2017, 12:15
 (голосів: 0)

У районі розпочався Олімпійський тижденьУчора в Рихтицькій СЗШ І-ІІІ ст., яка є школою олімпійської освіти в районі, відбулося відкриття Олімпійського тижня.

Школярі урочисто внесли Олімпійський прапор. Учнівські команди, які зібралися на майданчику школи кожна — зі своїм гаслом, привітала директор школи Галина Андрійчик.

У святковому заході взяли участь головний спеціаліст з питань молоді райдержадміністрації Віталій Ковалишин та методист відділу освіти Ігор Михаць.

В рамках Олімпійського тижня відбулися різноманітні спортивні змагання та конкурси між дитячими командами.

У районі розпочався Олімпійський тиждень

У районі розпочався Олімпійський тиждень

У районі розпочався Олімпійський тиждень

У районі розпочався Олімпійський тиждень



Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua