В суботу, 16 грудня, в спортивно-оздоровчому комплексі дитячо-юнацького спортивного клубу «Спортовець» відбулось урочисте відкриття та проведені матчі ІІ туру чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд в першій лізі. Цього року Львівщина поповнилась ще одним колективом, який бере участь в змаганнях під егідою Федерації волейболу України – це новостворений клуб з Дрогобиччини ВК «UATRANS VOLLEY».
Перед початком змагань учасників привітали перший заступник Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад, міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, директор ДЮСК «Спортовець» Любомир Мацькович.
Віталій Скоропад побажав всім спортсменам успішних виступів на такому високому рівні та запевнив, що районна влада всіляко підтримувала і буде підтримувати спорт на Дрогобиччині.
Нагадаємо, що команди в чемпіонаті поділені на дві групи – східна (А) і західна (В).
Окрім команди з Дрогобиччини в групі В виступають сильні команди СК «Прибилів», «Володар» м. Галич, ВК «Данківці» м. Хотин, «ЖНАЕУ» м. Житомир, «Хорос» с. Черняхів, «Західрембуд» м. Бурштин та «ДСО» м. Тернопіль
Результати другого туру:
ВК «ЖНАЕУ» м. Житомир – ВК «Володар» м. Галич – 0 : 3,
ВК «UATRANS VOLLEY» Дрогобиччина – ВК «ЗАХІДРЕМБУД» м. Бурштин - 3 : 0,
ВК «ЖНАЕУ» м. Житомир – ВК «ЗАХІДРЕМБУД» м. Бурштин – 3 : 0,
ВК «UATRANS VOLLEY» Дрогобиччина – ВК «Володар» м. Галич – 1 : 3.













