» Фізкультура і спорт » Дрогобицькі акробати успішно виступили на чемпіонаті України

Дрогобицькі акробати успішно виступили на чемпіонаті України

Автор: admin1 от 21-06-2017, 11:35
 (голосів: 0)

Дрогобицькі акробати успішно виступили на чемпіонаті УкраїниЗбірна команда Львівської області у складі 12 спортсменів – вихованців Дрогобицької ДЮСШ ім. І. Боберського успішно виступила у чемпіонаті України зі спортивної акробатики, що відбувся 13-16 червня у місті Вінниця. 
Загалом участь у чемпіонаті України взяли 186 спортсменів, які представляли збірні команди 12 областей України та міста Києва.
Серед чоловічих груп за програмою КМС: Назар Стеців, Тарас Орищак, Ростислав Стеців, Максим Строган – вибороли 2 місце.
Серед чоловічих пар за програмою І спортивного розряду: Максим Гула, Богдан Іваник – посіли 2 місце.
Серед жіночих груп у віковій категорії 11-16 років: Валерія Хамандяк, Оксана Білинська, Ганна Шуптар посіли 6 місце; Ярина Лазарови, Ірина Гівчак, Марія Даців виявилися сьомими.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua