Сьогодні, 1 лютого, відбулись фінальні ігри першості Дрогобицького району з баскетболу серед учнів загальноосвітніх шкіл та навчально-виховних комплексів, в яких взяли участь сім команд. Всі фіналісти зібралися в приміщенні спортивного залу Модрицького НВК аби визначити переможця та призерів першості. На фінальній стадії команди було розділено на дві групи, в кожній з яких було проведено ігри по коловій системі. У групі «А» змагалися команди з Уличного, Урожа, Попелів та Доброгостова. В групі «Б» боролись три команди, які представляли навчальні заклади Добрівлян, Вороблевич та Грушева.
Боротьба за перше місце чемпіонату району між командами Доброгостівської та Грушівської шкіл була надзвичайно цікавою і безкомпромісною. Переможцям довелось докласти немало зусиль для того, щоб отримати бажану перемогу. Продемонструвавши цікаву гру, перше місце та головний Кубок першості виборола дружна команда з Грушова, друге місце по праву посіла команда Доброгостівської школи. Третю сходинку на п’єдесталі пошани зайняла команда Уличного, яка в матчі за третє місце обіграла команду Добрівлян.
Всі команди, що приймали участь у змаганнях, показали щире бажання досягти нових висот у цьому популярному виді спорту.
На церемонії нагородження керівник апарату Дрогобицької райдержадміністрації Руслан Щерба, головний спеціаліст з питань спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко, методист відділу освіти Ігор Михаць привітали учасників фінальної частини першості району з баскетболу, побажали командам успіхів та подальших здобутків і вручили переможцям й призерам нагороди: грамоти, медалі та кубки.













