3 лютого в місті Львові відбулася Гімназіада Львівської області з тхеквондо (ВТФ) серед юнаків, кадетів та юніорів, де взяли участь учні ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району тренера-викладача Івана Харіва.
В змаганнях приймали участь команди з Львівської, Закарпатської та Волинської областей. Львівщина була представлена такими містами як Червоноград, Львів, Городок та Дрогобицький район.
Наші юні спортсмени вибороли п’ять бронзових нагород, одну срібну та одну золоту медаль. Ось результати вихованців Івана Харіва:
Роман Березяк (ваг. кат. 27 кг) - І місце,
Владислав Коцюба (ваг. кат. 45 кг) - ІІ місце,
Олександр Посісєєв (ваг. кат. 45 кг) - ІІІ місце,
Олександр Подгурський (ваг. кат. 30 кг) - ІІІ місце,
Володимир Стецула (ваг. кат. 37 кг) - ІІІ місце,
Остап Яворський (ваг. кат. 40 кг) - ІІI місце,
Віктор Яворський (ваг. кат. 27 кг) - ІІІ місце,
Ігор Созанський (ваг. кат. 41 кг) - ІV місце,
Орест Гнатів (ваг. кат. 37 кг) - ІV місце,
Антон Кравець (ваг. кат. 33 кг) - V місце.
Сприяння та підтримка спортсменів для участі в змаганнях – Дрогобицької районної ради та структурного підрозділу з питань спорту райдержадміністрації.













