21-23 квітня в спортивному залі Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського відбувся традиційний відкритий обласний турнір з кікбоксингу WAKO «Весна Тайфуна», у розділах якого взяли участь учні ДЮСШ «Явір» Дрогобицького району тренера-викладача з тхеквандо (ВТФ) Івана Харіва. Молоді спортсмени виступили досить успішно та завоювали призові місця.
У розділах кікбоксингу лайт-контакт та кік-лайт у ваговій категорії 68 кг золото здобув Віталій Гриньків. У розділі лайт-контакт срібло здобули до 63 кг. Ростислав Яців та Юрій Тучак у ваговій категорії 57 кг. Третє місце на цьому престижному турнірі завоювали Антон Кравець (ваг.кат.32 кг) і Володимир Стецула (ваг.кат.28 кг).
Також слід відзначити бронзовий успіх у розділі семі-контакт десятирічного Матвія Костика (ваг.кат.22 кг), який став наймолодшим призером в команді тренера Івана Харіва.
Керівництво Дрогобицької райдержадміністрації та дитячо-юнацької спортивної школи «Явір» висловлює вдячність колективу Дрогобицької ДЮСШ ім. Івана Боберського за підготовку та проведення цього турніру й також за підтримку юних спортсменів району.













