24 – 25 лютого в спортивному залі Дрогобицького ДЮСШ ім. І. Боберського відбувся міжнародний турнір з міні-футболу на кубок «Юрія Дрогобича», за участі футболістів з польського міста Легніца, з якими Дрогобич протягом 20-ти років підтримує тісні зв’язки. Районна ДЮСШ «Явір» вперше прийняла участь в подібних змаганнях за участі кращих футболістів з Нагуєвич, Медвежі, Залокоті та Волощі. Не маючи досвіду в таких змагань наші юні футболісти зіграли внічию 2:2 з львівськими гравцями та здолали стебницьку «Вікторію» - 4:2, поступилася спортивним школам Самбірщини, Миколаївщини та Нового Роздолу й посіли 8-ме місце серед 12 команд.
Успішно виступили гравці 2006 року народження під керівництвом тренера Дмитра Курпяка. Їхня самовіддача, наполеглевість, старання у підборі мяча та боротьбу, яку демонстрували наймолодші учасники турніру, покорила всіх присутніх. Вони поступилися своїм суперникам лише після 7-ми метрових ударів. А перемогу в кубку здобули їхні ровесники під керівництвом тренера Євгена Міраї.













