Юні футболісти дитячо-юнацької спортивної школи «Явір» Дрогобицького району взяли участь в обласних змаганнях з футзалу, що відбулись у спортивному залі СОК «ІНТЕРСПОРТ». Організовані вони були Львівською обласною організацією ВФСТ «Колос».
Вихованці 2006 року народження тренерів-викладачів з футболу Дмитра Курпяка з Нагуєвичі та Юрія Матляка з Медвежої успішно протистояли іменитим суперникам із Буська, Сокаля, Оброшино, Яворова, Стрия, Пустомит. У фіналі в гострій напруженій боротьбі з мінімальним рахунком 0:1 поступилися ровесникам із Оброшино та вибороли срібні нагороди.
Вітаємо тренерів та юних футболістів з успішним виступом на престижних змаганнях.













