» Фізкультура і спорт » Юні спортсмени з Дрогобицької ШБГ «Духобор» взяли участь в чемпіонаті з Бойового Гопака

Юні спортсмени з Дрогобицької ШБГ «Духобор» взяли участь в чемпіонаті з Бойового Гопака

Автор: admin1 от 8-05-2014, 10:34
 (голосів: 1)

Юні спортсмени з Дрогобицької ШБГ «Духобор» взяли участь в чемпіонаті з Бойового ГопакаНещодавно відбувся закритий районний чемпіонат з Бойового Гопака присвячений пам'яті Небесної Сотні, участь в якому взяли майже сорок учасників. Змагання пройшли в спортивному залі загальноосвітньої школи №5 міста Борислава, вони традиційно розпочалися з молитви та виконання козацької пісні.

Відмінністю Бойового Гопака від інших видів спорту є поєднання фізичного, розумового та духовного розвитку у єдину цілісну систему. Учні шкіл Бойового Гопака, окрім техніки двобою, вивчають українські національні традиції та обряди, опановують мистецтво співу і танцю, гри на музичних інструментах. Гопаківці виховуються на засадах державницького патріотизму та загальнолюдської моралі, поваги до старших та пошани до своєї історії.

Змагання пройшли в чотирьох видах: однотан, тан-двобій, забава та борня. Переможці отримали почесні грамоти з рук засновника стилю, Верховного Учителя Бойового Гопака, Президента Міжнародної Федерації Бойового Гопака Володимира Пилата.

 

Юні спортсмени з Дрогобицької ШБГ «Духобор» взяли участь в чемпіонаті з Бойового Гопака
Юні спортсмени з Дрогобицької ШБГ «Духобор» взяли участь в чемпіонаті з Бойового Гопака
Юні спортсмени з Дрогобицької ШБГ «Духобор» взяли участь в чемпіонаті з Бойового Гопака
 
 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua