На чемпіонаті України з Бойового Гопака, який нещодавно відбувся у спорткомплексі Львівської політехніки юні спортсмени команди ДШБГ «Духобор» 17 разів піднімались на п’єдестал пошани. Серед більше, як чотирьохсот учасників змагань дрогобицька команда завоювала сім золотих медалей, сім срібних та три бронзових.
Змагалися проходили у чотирьох змагах: однотан, тан двобій, забава і борня. Бажаємо керівнику дитячої школи бойового гопака «Духобор» Максиму Гончаруку та його учням нових спортивних успіхів та перемог.













