Спортивний зал Дрогобицького музичного училища імені Василя Барвінського стає центром змагань з бадмінтону різного рівня, нещодавно тут проходила відкрита особиста першість міста Дрогобича, тепер сюди приїхали помірятись силами студенти навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Львівської області, де відбулися фінальні обласні змагання.
На урочистому відкритті з коротким вітальним словом виступили директор цього навчального закладу Микола Ластовецький, головний спеціаліст відділу молоді та спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко, організатор змагань Валерій Юдашкін.
Поєдинки по своїй напрузі виявилися цікавими та видовищними, як і для спортсменів, так і для глядачів. Та найбільш інтригуючою на змаганнях стала вирішальна зустріч серед юнаків, де переможець визначився лише у вирішальному геймі. Ось результати фінальних змагань серед студентів навчальних закладів Львівської області з бадмінтону.
Юнаки:
1. Технологічний коледж Національний університет «Львівська політехніка»
2. Дрогобицьке музичне училище ім. В. Барвінського
3. Новороздільський політехнічний коледж
4. Дрогобицький коледж нафти і газу
5. Самбірський педагогічний коледж
6. Львівський коледж будівництва і архітектури
7. Технологічний коледж НУ «Львівська політехніка» - 2
8. Львівський коледж транспортної інфраструктури
9. Дрогобицький механіко-технологічний коледж
10.Медичне училище «Медик»
Дівчата (змагання проходили в залі Дрогобицького коледжу нафти і газу):
1. Дрогобицький коледж нафти і газу
2. Новороздільський політехнічний коледж
3. Дрогобицьке музичне училище ім. В. Барвінського
4. Технологічний коледж НУ «Львівська політехніка»
5. Дрогобицький механіко-технологічний коледж
6. Львівський коледж транспортної інфраструктури
7. Самбірський педагогічний коледж
8. Бориславський медичний коледж
9. Львівське училище культури і мистецтв
10. Медичне училище «Медик»













