Сьогодні, 7 вересня, голова Дрогобицької райдержадміністрації Володимир Шутко та керівник апарату Руслан Щерба відвідали Дрогобицький коледж нафти і газу, де привітали педагогічний та учнівський колектив навчального закладу з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.
«Ви готуєте висококваліфікованих фахівців для нафтогазовидобувної та переробної промисловості. За більш як семидесятирічну історію зі стін вашого навчального закладу вийшли кілька десятків тисяч спеціалістів, які трудяться в сотнях містах України та за її межами. Про рівень коледжу говорить факт, що ваші випускники стали докторами та кандидатами наук, очолюють великі підприємства», - сказав Володимир Шутко.
Славні традиції колишнього нафтового технікуму продовжує педагогічний колектив, очолюваний директором коледжу кандидатом технічних наук, доцентом Мироном Баб’яком, коледж має належну матеріальну базу, хороший творчий та науковий потенціал.
Керівник району побажав викладачам та студентам процвітання, здійснення мрій, успіхів у нових починаннях і справах та мирного неба.













