» Фізкультура і спорт » В Дрогобичі відбудеться чемпіонат Львівської області зі стрибків на акробатичній доріжці

В Дрогобичі відбудеться чемпіонат Львівської області зі стрибків на акробатичній доріжці

Автор: admin1 от 10-02-2016, 09:49
 (голосів: 0)

В Дрогобичі відбудеться чемпіонат Львівської області зі стрибків на акробатичній доріжці12 лютого 2016 року в спортивному залі Дрогобицької ДЮСШ імені Івана Боберського (м. Дрогобич, вул. Сахарова, 2-а) відбудеться чемпіонат Львівської області зі стрибків на акробатичній доріжці.

Організатори змагань – управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна федерація гімнастики, Дрогобицька ДЮСШ імені Івана Боберського. Головний суддя чемпіонату – суддя національної категорії Роман Кізло (м. Львів).

У змаганнях очікується участь понад трьох десятків спортсменів – вихованців відділень спортивної акробатики дитячо-юнацьких спортивних шкіл Львівщини.

Відкриття чемпіонату відбудеться в п'ятницю 12 лютого ц.р. о 12 00  годині.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua