» Фізкультура і спорт » Дрогобицькі акробати - переможці чемпіонату області

Дрогобицькі акробати - переможці чемпіонату області

Автор: admin1 от 17-02-2016, 11:26

Дрогобицькі акробати - переможці чемпіонату областіНа базі Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського відбувся чемпіонат Львівської області зі стрибків на акробатичній доріжці.
Організатори змагань – управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна федерація гімнастики, Дрогобицька ДЮСШ імені І. Боберського. Головний суддя чемпіонату – суддя національної категорії Роман Кізло (м. Львів).
Загалом у змаганнях взяли участь 29 спортсменів - вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл м. Львова та м. Дрогобича.
За результатами змагань найкращими в чемпіонаті області 2016 року зі стрибків на акробатичній доріжці виявилися:
Серед жінок:
1 місце – Мисишин Аліна (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І.Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.)
2 місце – Красильникова Анастасія (м. Львів, ДЮСШ № 5, тренер Кізло Ю.І.)
3 місце – Жгута Євгенія (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О..).
Серед чоловіків:
1 місце – Кравецький Сергій (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Веклюк Р., Вагіла Т.)
2 місце – Мазурик Олег (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.)
3 місце – Андріїв Святослав (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського, тренери: Жгута Ж., Жгута О.).
У командних змаганнях:
Чоловічі стрибки: Кравець С., Мазурик О., Андріїв С., Войтів В. (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського)
Жіночі стрибки: Мисишин А., Жгута Є., Федик Ю., Ярема К. (м. Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського)