» Фізкультура і спорт » У Дрогобичі стартував фестиваль дитячого спорту

У Дрогобичі стартував фестиваль дитячого спорту

Автор: admin1 от 6-06-2016, 11:48
 (голосів: 0)

У Дрогобичі стартував фестиваль дитячого спортуВ Дрогобицькій ДЮСШ ім. І. Боберського з нагоди створення Міжнародного Олімпійського комітету (23 червня) та в рамках всеукраїнської акції «Олімпійський день» розпочався фестиваль дитячого спорту.

Про це повідомили в управлінні фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації.

«Діти змагалися зі своїми ровесниками у легкій атлетиці, настільному тенісі, шахах, футболі та баскетболі. На відкриття свята приїхали команди зі Львова, Трускавця, Борислава, Стрия, Самбора, Червонограда та господарі фестивалю спортивні колективи Дрогобича», - розповіла заступника начальника управляння Оксана Вацеба.

На урочистому відкритті усі мали змогу привітати вихованок Дрогобицької ДЮСШ відділення спортивної акробатики Олександру Табачинську та Юлію Пилип’як, які нещодавно встановили національний рекорд України, виконавши сальто в прямому положенні з поворотом на 720º (подвійний пірует) з рук на руки.

Відтак у Дрогобичі вже з’явилися перші переможці регіонального фестивалю спорту в змаганнях з легкої атлетики, баскетболу та футболу.

У Дрогобичі стартував фестиваль дитячого спорту

У Дрогобичі стартував фестиваль дитячого спорту

У Дрогобичі стартував фестиваль дитячого спорту

У Дрогобичі стартував фестиваль дитячого спорту

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua