З 30 травня по 1 червня в Дрогобицькій ДЮСШ ім. Івана Боберського дівчачим турніром з баскетболу продовжився ІІ регіональний Фестиваль дитячого спорту присвячений 70-ти річчю спортивної школи, Міжнародному Дню захисту дітей та Дню створення Міжнародного Олімпійського Комітету. На урочистому відкритті турніру учасників змагань привітали директор ДЮСШ Іван Файчак та головний спеціаліст з питань спорту Дрогобицької райдержадміністрації Олег Войтечко.
Участь в турнірі взяли участь чотири команди, які зіграли між собою в одне коло. Кожен матч проходив у безкомпромісній та напруженій боротьбі, шальки терезів майже у кожному матчі коливались то в одну, то в іншу сторону.
Турнір завершився з такими результатами: перше місце завоювали юні баскетболістки з міста Соснівка, друге місце вибороли господарі турніру – команда Дрогобича, третє – спортсменки з Івано-Франківська і четверте – з Самбора.
Команди, що брали участь у змагання отримали грамоти та кубки, а кращі спортсменки та переможці конкурсу виконання штрафних кидків – цінні подарунки.













