5 лютого, створена на виконання доручення голови райдержадміністрації Михайла Винницького робоча група з обстеження об'єктів незавершеного будівництва, у складі голови комісії – першого заступника голови РДА Степана Рудницького, членів комісії – заступника керівника управління праці та соціального захисту населення Михайла Живчина, в.о. керівника відділу містобудування та архітектури Юрія Довганича, в.о. начальника відділу з питань цивільного захисту, ЖКГ та інфраструктури Олега Тарбєєва здійснила виїзд на об’єкти з низьким ступенем будівельної готовності. Було обстежені об’єкти в селі Винники Дрогобицького району, де у 1992 році ТзОВ «Прикарпаття» розпочало будівництво трубопроводу. На даний момент виконано 10 % будівництва трубопроводу, частина труб стала непридатними у період до 2014 року, документація застаріла та частково втрачена. Об’єкт рекомендовано до зняття з обліку.
В смт. Підбуж, у 1994 році Дрогобицьким міжгосподарським УКБ розпочато будівництво геріатричного відділення, виконано близько 7% будівельних робіт. Частина елементів будівлі у зношеному стані, застаріла документація. Пропонується остаточне вирішення питання узгодити з департаментом соціального захисту. Також було обстежено незавершене будівництво багатоквартирного будинку в селі Лішня, готовність якого становить приблизно 7%, його рекомендовано зняти з реєстрації.













