Створена на виконання доручення голови райдержадміністрації Михайла Винницького робоча група з обстеження об'єктів незавершеного будівництва здійснила виїзд на довгобуди району. Працівники райдержадміністрації на чолі з першим заступником голови райдержадміністрації Степаном Рудницьким побували в Болехівцях, де у 1994 році було заплановане будівництво школи на 330 місць та розроблена відповідна проектно-кошторисна документація. За браком коштів будівництво не проводилося. На даний час документація морально застаріла, а потужності та вартість запланованого об'єкта не відповідають потребам та реаліям часу. Тому робоча група рекомендуватиме зняти з реєстру цей об'єкт, а також провести реконструкцію діючої школи для її переведення на однозмінне навчання.
Робоча група також побувала в с.Довге, де за кошти місцевого господарства було розпочате будівництво Народного дому. Зусиллями громади села будівництво було завершене. Висновок робочої групи — вивести об'єкт з числа незавершеного будівництва та вважати його готовим до здачі в експлуатацію.
Працівники райдержадміністрації відвідали будівництво Летнянської школи, де за підсумками попередніх обстежень діючої школи та новобудови зроблено висновок про необхідність продовження будівельних робіт.
Виїзди робочої групи в інші населені пункти продовжаться.













