22-23 лютого 2014 року в Україні оголошено Днем жалоби у зв’язку з людськими жертвами внаслідок протестних акцій. У день жалоби на всій території України: приспустити Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій; відмінити розважально-концертні заходи, спортивні змагання, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередачі.













