День знань, 1 вересня — це день, з якого починається шлях із безтурботного дитинства в шкільне життя. Це день, коли дорослі відчувають ностальгію за шкільними роками, а учні та студенти ще перебувають під враженнями літніх канікул, які завжди чомусь так швидко закінчуються.
Усім, хто в цей день прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаю досягти своєї мети у житті, знайти взаєморозуміння з викладачами та батьками, зустріти добрих і надійних друзів, спільно будувати атмосферу доброзичливості та взаємоповаги.
Педагогам зичу мудрості та великодушності.
Нашим маленьким школярикам бажаю сміливості та наполегливості у пізнанні нового. Ніколи не зупиняйтеся на Дорозі знань, вона цікава, нескінченна і дуже захоплююча!
Успіхів вам!
З повагою
Перший заступник голови райдержадміністрації Руслан ЩЕРБА













